sobota, 21 maja 2011

Zmeyette

Siema. Mam na imię Emilka, mój nick na wl to Zmeyette i będę współtworzyć ten blog razem z Kanibalem aka Zosią. Kocham tańczyć i robić zdjęcia. Uczę się hadstyle'u ( ? ). Na necie. Podoba mi się to : D Kocham Olsztyński zespół Enej. Tak. Znałam go wcześniej przed MBTM. Bolek i Lolek ♥ ( wokalista i perkusista. Bracia ) Moja ulubiona piosenka to "Ulice" i "Coppernicana." : D Uwielbiam też Linkin Park i piosenkę "Numb" i " In the End". Jestem osobą towarzyską i przyjazną, chociaż kiedy mam zły humor potrafię być bezczelna. xd ( czyli rzadko ) Jem dużo czekoladowych rzeczy dlategojestem szczęśliwa i puci puci. lipa :cc xd

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz