niedziela, 22 maja 2011

Bu : D

Siemaa : D Byłam wczoraj na ognisku : D Ta. O 22 się skończyło bo Patrycja i Ola ( taakie kumpele ) musiały być o tej porze w domu. Lipa :cc Poszłyśmy do Olki na noc : D Siedziałyśmy do chyba 2 w nocy. o godzinie 0 dopadła nas jakaś padaka i śmiałyśmy się ze wszystkiego xd Uprawiałyśmy chodziarstwo ( czy coś takiego xdd) i jak ktoś zgasił światło od razu wpadłam na Olkę, liznęłyśmy glębę i zaczęłyśmy się brechać. xd Ja ze śmiech8 nie mogłam wstać i Edyta się o mnie potknęła i znów w brechę. Normalnie to nie byłoby takie śmieszne, ale ta nasza padaka : D Albo dzisiaj poszłyśmy się opalać nad staw. Dziewczyny ( Ola, Edyta Natalka) już zaraz wskoczyły do stawu i zaczęły pływać. xd Ja moczyłam tylko nogi bo i tak źle się czułam xd

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz