Jak zawsze wstałam w weekend wcześnie, oglądałam pingwiny z Madagaskaru.
Rodzice oświadczyli że jedziemy do kościoła na 9.
Po kościele mama się pyta:
- Masz odrobione lekcje?
- E... nie.
- Jak możesz, przecież wiedziałaś że dzisiaj jedziemy!
W czasie drogi słuchałam Linkin Parku.
Byłam u kuzynki na urodzinach, dałam jej słonecznika jakiegoś.
Po nudnym siedzeniu w domu wyciągnęłam kuzynki na dwór,
najpierw chodziłam po wszystkich placach zabaw, a potem szukałam bloku z różową klamką,
znalazłam <lol>
Potem mama kazała do domu wracać 'żeby lekcje jeszcze odrobić'. W drodze powrotnej słuchałam My Chemical Romance.
Jak wróciłam zabrałam się za lekcje, mieliśmy napisać o swoje wymarzonej podróży, napisałam o Nowym Jorku. Mama postanowiła mi sprawdzić zadanie, potem powiedziała że mam to przepisać, bo mam okropne pismo -_-
Potem mama bła zła że tak podchodzę do nauki i kazała mi się 'myć i spać'.
Pastwisko
poniedziałek, 23 maja 2011
niedziela, 22 maja 2011
Bu : D
Siemaa : D Byłam wczoraj na ognisku : D Ta. O 22 się skończyło bo Patrycja i Ola ( taakie kumpele ) musiały być o tej porze w domu. Lipa :cc Poszłyśmy do Olki na noc : D Siedziałyśmy do chyba 2 w nocy. o godzinie 0 dopadła nas jakaś padaka i śmiałyśmy się ze wszystkiego xd Uprawiałyśmy chodziarstwo ( czy coś takiego xdd) i jak ktoś zgasił światło od razu wpadłam na Olkę, liznęłyśmy glębę i zaczęłyśmy się brechać. xd Ja ze śmiech8 nie mogłam wstać i Edyta się o mnie potknęła i znów w brechę. Normalnie to nie byłoby takie śmieszne, ale ta nasza padaka : D Albo dzisiaj poszłyśmy się opalać nad staw. Dziewczyny ( Ola, Edyta Natalka) już zaraz wskoczyły do stawu i zaczęły pływać. xd Ja moczyłam tylko nogi bo i tak źle się czułam xd
sobota, 21 maja 2011
Zmeyette
Siema. Mam na imię Emilka, mój nick na wl to Zmeyette i będę współtworzyć ten blog razem z Kanibalem aka Zosią. Kocham tańczyć i robić zdjęcia. Uczę się hadstyle'u ( ? ). Na necie. Podoba mi się to : D Kocham Olsztyński zespół Enej. Tak. Znałam go wcześniej przed MBTM. Bolek i Lolek ♥ ( wokalista i perkusista. Bracia ) Moja ulubiona piosenka to "Ulice" i "Coppernicana." : D Uwielbiam też Linkin Park i piosenkę "Numb" i " In the End". Jestem osobą towarzyską i przyjazną, chociaż kiedy mam zły humor potrafię być bezczelna. xd ( czyli rzadko ) Jem dużo czekoladowych rzeczy dlategojestem szczęśliwa i puci puci. lipa :cc xd
Kanibal
Mam na imię Zofia.
Jestem z wsi pod Kłodzkiem.
Zainteresowania:
* Rysowanie
* Fotografia
* Ameryka
Kocham:
* Sitcomy
* Moje dwa pieski
* Moich przyjaciół
Oni <3
Karolina, tancerka, nam ją chyba od urodzenia urodziłyśmy się w tym samym szpitalu ja 4 dni później.
Olka, Chce zostać malarką, chodzi ze mną na plastykę.
Nie mam określonego stylu, jestem sobą -_-
Słucham:
* Alternative
* Metalu
* Rocka
* Punk'u
Nie obchodzą mnie:
* Inni ludzie
* Krytyka
Przeglądam:
* komixxy
* Demoty
* kwejka
Znaleść mnie można na:
* http://wonderlife.pl/postac/153707/
* http://www.formspring.me/kanib
Jestem z wsi pod Kłodzkiem.
Zainteresowania:
* Rysowanie
* Fotografia
* Ameryka
Kocham:
* Sitcomy
* Moje dwa pieski
* Moich przyjaciół
Oni <3
Karolina, tancerka, nam ją chyba od urodzenia urodziłyśmy się w tym samym szpitalu ja 4 dni później.
Olka, Chce zostać malarką, chodzi ze mną na plastykę.
Nie mam określonego stylu, jestem sobą -_-
Słucham:
* Alternative
* Metalu
* Rocka
* Punk'u
Nie obchodzą mnie:
* Inni ludzie
* Krytyka
Przeglądam:
* komixxy
* Demoty
* kwejka
Znaleść mnie można na:
* http://wonderlife.pl/postac/153707/
* http://www.formspring.me/kanib
Subskrybuj:
Posty (Atom)